Zobacz ofertę Białego Lotosa

Masaż to w dzisiejszych czasach popularna forma relaksacyjna. Masaż jako taki ma także kolosalne znaczenie w terapii i lecznicze. Dlatego takie ważne jest aby wnikliwie wybrać gabinet masażu. W Opolu jest kilka wartych uwagi gabinetów jednakże szczególnym zainteresowaniem należy obdarzyć gabinet masażu Biały Lotos, jaki specjalizuje się w takich zabiegach jak:
biały lotos opole
Oprócz tego gabinet specjalizuje się w masażu wschodnim.
Masaż orientalny – jest to dowolny rodzaj masażu opierający się na teorii obiegu energii witalnej we wszechświecie, zatem i przepływającej przez człowieka. MASAŻ WSCHODNI – opiera się na połączenia akupresury (uciskanie wybranych punktów na ciele) z innymi technikami masażu. Masaże wykonywane są przez wyspecjalizowanego masażystę. Masaż jako metoda leczenia był znany już od stuleci. Powstał razem z innymi technikami medycyny tradycyjnej. Podróżnicy, którzy eksplorowali po Dalekim Wschodzie często pisali o wspaniałych efektach masaży wschodnich, jakie stosowano razem ze stawianiem baniek. Nasze ciało to jedna całość. Fantastyczne działanie masaży jest nie do przecenienia. Warto skorzystać z zalet tej formy relaksacji czy terapii i rehabilitacji. Masaż ciała pozwala energii równomiernie rozchodzić się po ciele. Gabinet Biały Lotos oferuje nie tylko masaże. Trzeba zapoznać się z ofertą dodatkową. Szczególnie w zakresie naturoterapii. I tak : bioenergoterapia i kręgarstwo.
Czym zajmuje się kręgarz?
Kręgarstwo Opole
Kręgarstwo to terapia manualna – chiropraktyka normalne nazywana kręgarstwem, jest naturalnym i nieinwazyjnym sposobem udzielania pomocy chorym z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa i układu ruchu. Jest wiele różnych metod, jakie posiadają jednak wspólne cechy – polegają one na odblokowaniu zablokowań w obrębie kręgosłupa, a także przywróceniu prawidłowego ustawienia kręgów w celu zmniejszenia nierównomiernego nacisku na krążki międzykręgowe.
Zobacz również naszą ofertę bioenergoterapii : bioterapia opole

Dodaj komentarz