max box

Jak wybrać pierwszorzędny box (kufer ) samochodowy
Choć sezon urlopowy już dawno minął to tak w istocie każda pora jest dobra na to ażeby zażyć odrobinę wypoczynku i zrobić sobie kilka dni wolnego. Kiedy wyruszamy na wycieczkę z rodziną czasami zdarza się, że ciężko jest pomieścić wszelkie rzeczy w bagażniku. W takim wypadku warto jest zainwestować w box samochodowy, czyli doczepiany na dachu samochodu dodatkowy bagażnik. Jednakże nasuwa się pytanie, czym należy się kierować przy tego rodzaju zakupie? Jaki kufer samochodowy wybrać, by napełniać się spokojną i komfortową jazdą oraz być przekonanym o bezpieczeństwie swojego bagażu? O tym poniżej.

boksy samochodowe

Poprawny wybór samochodowego kufra

By box samochodowy był udanym zakupem, którego nie będziemy żałować należy wziąć pod uwagę parę istotnych aspektów z nim związanych.

•    Dopasowanie do samochodu
•    Bezpieczeństwo
•    Waga
•    Dogodna cena

Koncentrując się na pierwszym punkcie trzeba oznajmić, że nie każdy bagażnik można zintegrować z każdym typem samochodu w związku z tym najpierw trzeba się dowiedzieć czy te szczegóły będą ze sobą współgrać. Trafnym rozwiązaniem jest bagażnik uniwersalny. Bezpieczeństwo jest drugim oraz prawdopodobnie najważniejszym punktem- box powinien posiadać blokadę przed włamaniem, a dodatkowo należałoby jest wiedzieć, co się z nim dzieje w chwili ewentualnej kolizji.

Jeśli gra toczy się o wagę kufra, przed zakupem należałoby dowiedzieć się jaki jest maksymalny udźwig samochodu. Kolejny aspekt to cena- boxy mają własne udogodnienia za jakie trzeba dopłacać. Jeśli nie zależy nam na tego rodzaju akcesoriach to kupmy taniej, ale postawmy na solidną firmę.