Hotel Wyspiański w Krakowie

Hotel Wyspiański jest perfekcyjnie położony, jeżeli życzysz sobie trafić z niego do wartych zobaczenia miejsc w Krakowie w niedługim czasie. Niedaleko położony jest Rynek Główny oraz dworzec kolejowy. Nieco dłużej zajmuje dojście do dzielnicy Żydowskiej, ale można się tam dostać na piechotę tylko . Ta dzielnica to jedno z lepszych miejsc na całonocną zabawę. Od frontu Hotel Wyspiański prezentuje się podobnie jak inne budowle z mrocznej epoki socjalizmu, jednak we wnętrzu został ładnie odnowiony. Można tam się przekonać, że w pełni zasługuje na trzy gwiazdki.
Hotel blisko Rynku – dogodna lokalizacja w centrumHotel Wyspiański Ma cztery kondygnacje a na nich ponad 230 pokoi z łazienkami. Wszystkie z nich są najwyższej klasy, są wyposażone w telewizor oraz telefon i wi-fi. W pokojach o najwyższym standardzie można znaleźć także kawa i herbata, a także czajnik, który pozwala na ich przygotowanie. W hotelu nie ma barier architektonicznych, dlatego łatwo mogą się po nim poruszać także osoby niepełnosprawne. Hotel ma windy, rampy oraz podjazdy dla wózków inwalidzkich, a pokoje są wystarczająco obszerne, aby było możliwe w nich łatwo poruszać się wózkiem. Przystosowano również łazienki.
Co znajduje się w Hotelu Wyspiański? W hotelu, który znajduje się w niemal idealnym punkcie Krakowa, można znaleźć także zabawę i cudowne jedzenie. Mieści w sobie ekskluzywne kasyno oraz filię banku (ten sam budynek), a w hotelu jest umiejscowiony bar oraz restauracja z potrawami z całego świata (także z Polski). Hotel ma wystarczająco dużo miejsca, by dało się tu organizować także duże imprezy. Zapewniamy miejsce dla 130 osób i spory wybór alkoholi świata. Latem może się tu pomieścić jeszcze więcej osób, gdyż dostępny jest wtedy hotelowy ogródek. Często spotykają się tutaj zarówno Krakowianie, jak i sami goście hotelowi. W hotelu nierzadko odbywają się konferencje, nawet o zasięgu międzynarodowym. Sprzyja temu zarówno fantastyczne umiejscowienie hotelu, jak i kompleksowa obsługa, dostarczana przez hotel. Niedaleko hotelu znajduje się strzeżony parking dla gości. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane. To idealne miejsce także dla osób, które przybywają do Krakowa w celu zwiedzania zabytków..

Dodaj komentarz